Győri Szent Imre Plébánia
9024 Győr, Szent Imre út 35.
(96) 424 443
gyoriszentimre.iroda@gmail.com

 

Az iroda zárva!

A járványügyi helyzetre tekintettel plébániánk irodája 2020. március 17-től zárva tart. Személyes találkozásra kizárólag temetéssel kapcsolatban van lehetőség, kizárólag előzetes telefonos egyeztetés alapján. Egyházközségi hozzájárulás vagy sírfenntartás befizetésére sincs mód személyesen, ezt vagy bankszámlára utalással tudják megtenni, vagy a járvány elmúltával rendezni.

Kérjük a Kedves Testvéreket, hogy ügyintézésre telefonon vagy e-mailben vegyék fel a kapcsolatot plébániánkkal!

Telefonszámunk: (96) 424 443

E-mail: gyoriszentimre.iroda@gmail.com

Kérjük, hogy befizetéseiket átutalással intézzék. A bankszámla pontos megnevezése: Szent Imre Plébánia Győr, bankszámlaszámunk: 11737007-20532257-00000000

Szeretettel hozzuk a Kedves Testvérek tudomására, hogy az előjegyzett szentmiséket a járvány ellenére sem tudjuk áthelyezni, mert foglaltak a napok. A szentmiséket a kért időpont napján biztosan elmondjuk, még ha esetleg zárt ajtók mellett is. Megértésüket köszönjük!

RSS feliratkozás

Kövessen bennünket!