Győri Szent Imre Plébánia
9024 Győr, Szent Imre út 35.
(96) 424 443
gyoriszentimre.iroda@gmail.com

 

Hirdetés (2016.10.16.)

Évközi 29. vasárnap és hét
 
Október 16-án, vasárnap szeretettel várjuk délután 4 órakor a kisgyermekes családokat a mocorgós szentmisére. A szentmise utáni teadélutánra szeretettel hívjuk a szülőket, gyermekeket, és a mocorgós mise résztvevőit.
 
Az előttünk álló héten október 17-én, hétfőn Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanú emléknapja, 18-án, kedden Szent Lukács Evangélista ünnepe, 22-én, szombaton pedig Szent II. János Pál pápa emléknapja lesz.
 
Októberben a közös Szentolvasó imádság a szentmise előtt 1/2 6-kor kezdődik.
 
Október 20-án, csütörtökön este 1/4 6-kor plébániánk általános iskolás hittanosai vezetik a Rózsafüzért. A szentmise után a szokott módon lesz a szentségimádás.
 
Ezúton szeretnénk megköszönni Gábor atyának az elmúlt 2 hónapban végzett szolgálatát. Imádkozunk papi hivatásáért, kérjük ő is imádkozzon plébániánk hívő közösségéért, különösen is azért, hogy meghallják fiataljaink, ha papi és szerzetesi hivatásra szólítja őket Isten.

RSS feliratkozás

Kövessen bennünket!