Győri Szent Imre Plébánia
9024 Győr, Szent Imre út 35.
(96) 424 443
gyoriszentimre.iroda@gmail.com

 

Papszentelés (2012. június 22.)

2012. június 22-én nemcsak Márk atya és kispap-társai, de egyházközségünk életében is jeles esemény történt. A Bazilikában Dr. Pápai Lajos megyéspüspök atya e napon szentelte pappá Mogyorósi Márk atyát, valamint vele együtt Bors Imrét, valamint diakónussá Mészáros Miklóst és Végerbauer Richárdot. A szentelésre előző nap egyházközségünk zarándoklattal készült, s a papszentelési szentmisén is nagy számban vettek részt a szentimrés hívek, közöttük a ministránsok közössége, akik együtt, ministránsruhában kísérték el Márk atyát erre a szép ünnepre.

A szentmiséről Ács Tamás fotóiból válogattunk a szerző és az egyházmegye honlapjának szíves engedélyével,, melyeket a képre kattintva tekinthetünk meg, valamint a pápai Mária Rádió jóvoltából és szíves hozzájárulásával a szentmise teljes hangfelvételét is meghallgathatjuk az alábbi lejátszó segítségével.

  

RSS feliratkozás

Kövessen bennünket!